Nový seznam členů
03.07.2014 - 22:21
Dobrý den, zde je seznam členů, se kterými bude naše studio od září spolupracovat. Vedoucí našeho studia Zdeněk Rumpík na základě docházky a aktivity členů rozhodl, kdo bude s námi pokračovat do další sezony a kdo ne. Seznam je již doplněný i o členy, kteří prošli doplňujícím konkurzem.

BAJEROVÁ ANETA
BACKA PETR
BAŤA JAKUB
CVRČEK JAKUB
HALÁKOVÁ BARBORA
HRON ANTONÍN
HRUBEŠOVÁ ADÉLA
KABELE ONDŘEJ
KABELE PETR
KAZAKOVA DARJA
KOLÁŘOVÁ KAMILA
KOPECKÁ MARIE
KOPECKÝ DAVID
KOVÁRNÍK JIŘÍ
KRAJOVÁ VERONIKA
KRÁL TOMÁŠ
KRÁLOVCOVÁ GABRIELA
KUBÍNKOVÁ NATÁLIE
LOHNISKÁ BARBORA
LUŇÁKOVÁ MARKÉTA
MAREŠOVÁ TEREZA
MRLINA DOMINIK
MÜLLEROVÁ VERONIKA
NECHVÁTALOVÁ ELIŠKA
NĚMEC VÁCLAV
NOVOTNÁ KRISTÝNA
ODVÁRKOVÁ NATÁLIE
PAVLÍK JAROSLAV
PEKÁREK TOMÁŠ
PLEŠKOVÁ JANKA
POPLEROVÁ BERENIKA
RACKOVÁ ELIŠKA
RYCHNOVSKÝ JAN
SCHEJBAL VOJTĚCH
SCHREINER MARTIN
SKOKAN RICKY
SLAVÍČEK MATYÁŠ
SPOLKOVÁ ELIŠKA
STARÁ ADÉLA
STEJSKALOVÁ KRISTINA
SVAČINA JAN
SCHVACHOVÁ DENISA
SZABÓ ONDŘEJ
TRUNEC TADEÁŠ
TŘASÁKOVÁ ELIŠKA
VÁCLAVKOVÁ ANNA
VALEŠOVÁ MARTINA
VANČURA RADEK
VINKLÁRKOVÁ KLÁRA
VOJTÍŠKOVÁ ADÉLA
WIESNEROVÁ DIANA
ZEMEK MARTIN

Všichni, kteří budou pokračovat dostali papír s variabilním symbolem a číslem účtu, kam nejdéle do 15.8. mají rodiče poslat školné. Těšíme se na další společnou sezonu, uvidíme se 1.září ve 14:00 v divadle. Hezké prázdniny
Vložil/a: Administrátor
Poslední představení a rozloučení před prázdninami
25.06.2014 - 21:03
Zítra nás čekají poslední dvě představení této sezony. Obě se z důvodu nepřízně počasí odehrají na scéně Východočeského divadla místo na plánované letní scéně na Kunětické hoře. Všem dětem děkujeme za krásnou sezonu, za jejich pilnou práci a přejeme jim krásné prázdniny. Po prázdninách se sejdeme všichni 1.září ve 14:00 v divadle. Proběhne úvodní a seznamovací hodina. Účast je povinná pro všechny. Budeme se na vás těšit :)
Vložil/a: Kristýna Plešková
Výsledky konkurzu :o)
25.06.2014 - 20:57
Ve středu 18.června proběhl doplňující konkurz do našeho studia. Od září se těšíme na spolupráci s těmito dětmi: Jakub Cvrček,Antonín Hron,Adéla Hrubešová,Petr Kabele,Darja Kazakova,David Kopecký,Veronika Müllerová,Eliška Nechvátalová,Ondřej Szabó,Radek Vančura,Klára Vinklárková,Adéla Vojtíšková,Diana Wiesnerová. Zákonné zástupce všech vybraných dětí prosíme, aby se osobně dostavili ve středu 25. června od 14.00 do 16.00 hodin nebo ve čtvrtek 26. června od 13.00 do 15.00 hodin na vrátnici Východočeského divadla za tajemnicí Lucií Ptáčkovou k vyzvednutí a podpisu smlouvy. Gratulujeme a všem děkujeme za účast
Vložil/a: Kristýna Plešková
Konkurz do studia LAIK
02.06.2014 - 21:28
Máte rádi divadlo a chcete se stát členy našeho souboru? Přijďte na konkurz ve středu 18. června od 15:00 na Malou scénu ve dvoře. Budeme se na vás těšit. Více informací naleznete na vcd.cz
Vložil/a: Kristýna Plešková
Premiéra ZE ŽIVOTA HMYZU
26.05.2014 - 10:54
Nedělní odpoledne ovládna premiérová nálada. Mladé divadelní studio LAIK uvedlo ve Východočeském divadle premiéru hry bratří Čapků Ze života hmyzu. Premiérová nálada byla skvělá a soubor přijeli podpořit i zástupci Společnosti bratří Čapků. Laik chce touto cestou poděkovat nejen všem rodičům a členům souboru, ale i všem, kteří přišli na premiéru a podpořili nás.
Vložil/a: Kristýna Plešková
Zahájen prodej lístků
31.03.2014 - 14:18
V předprodeji Východočeského divadla byl zahájen prodej lístků na inscenaci Ze života hmyzu. Pokud tedy chcete vidět celoroční úsilí dětí, přijďte se na nás podívat 25.května od 17:00 do Východočeského divadla Pardubice.
Vložil/a: Kristýna Plešková
Nová inscenace Ze života hmyzu
21.03.2014 - 23:38
Vážení návštěvníci, dovolujeme si Vás upozornit, že do sekce Program byla přidána nová inscenace bratří Čapků Ze života hmyzu. Přijměte prosím proto naší pozvánku na premiéru a reprízu, které se uskuteční 25. 5. 2014 a 26. 6. 2014.
Vložil/a: Administrátor
Naléhavé !!!
26.01.2014 - 00:13
Do úterý prosíme zašlete absence dětí v období duben - červen. Musí se naplánovat květnová premiéra, až se stanoví datum, nebude už možné jej změnit a děti se budou muset přizpůsobit. Budeme se samozřejmě snažit vyjít vstříc všem. Absence zasílejte na e-mail: souborlaik@seznam.cz
Vložil/a: Kristýna Plešková
Nepřítomnost dětí v období duben - červen
16.01.2014 - 23:44
Z důvodu chystané inscenace Ze života hmyzu prosíme všechny rodiče, aby co nejdříve zaslali data škol v přírodě, nepřítomnosti z důvodu dovolené ... i se jménem dítěte na email (souborlaik@seznam.cz). Potřebujeme vědět jak budou děti v období dubna až června v Pardubicích (i o víkendech) z toho důvodu, abychom mohli naplánovat představení jak na Kunětické hoře, tak v divadle. Velice děkujeme za pochopení a vaši spolupráci
Vložil/a: Kristýna Plešková
LAIK v Masopustním průvodu
11.01.2014 - 17:56
Soubor LAIK se 25.února účastní Masopustního průvodu spolu s dětmi ze ZUŠ Polabiny. LAIK bude v masopustních kostýmech procházet Třídu míru. Přijďte se na nás podívat.
Vložil/a: Kristýna Plešková
Krásné Vánoce :o)
21.12.2013 - 13:24
Divadelní studio Laik Vám všem přeje krásné a klidné Vánoční svátky a správné vykročení do Nového roku 2014.
Vložil/a: Kristýna Plešková
Zapomenuté heslo
07.12.2013 - 10:57
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ pro členy. Dovolujeme si Vás upozornit, že byla změněna koncepce zasílání zapomenutého přihlašovacího hesla z důvodu neposkytnutí e-mailu většiny členů. Nyní postačí, pokud zapomenete své heslo, kliknout v sekci Přihlásit na odkaz Zapomenuté heslo a vyplnit Váš přihlašovací Login a jakýkoliv Váš e-mail. Vaše STUDIO LAIK.
Vložil/a: Administrátor
Děti zahrají dětem pohádku
30.11.2013 - 23:10
Nejmladší členové Mladého divadelního studia LAIK dnes zažili první generální zkoušku. Zítra odpoledne zahrají děti dětem pohádku od Samuila Maršaka Dům kočky Modroočky. Jaký bude výsledek jejich několika měsíční práce, můžete posoudit i vy. Přijďte se podívat na představení, které se uskuteční na Malé scéně VČD.
Vložil/a: Kristýna Plešková
= Aktuality =
zpráva 03.07.2014
Dobrý den, zde je seznam členů, se kterými bude naše studio od září spolupracova...
Zítra nás čekají poslední dvě představení této sezony. Obě se z důvodu nepřízně ...
Vypsat všechny zprávy: 13
„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain